O Nas

Zaletą naszego Pensjonatu jest usytuowanie na mapie Rewala - zaledwie 50 m od klifów Morza Bałtyckiego. Droga do plaży, prowadzi przez piękny deptak z figurą Romea i Julii, przecinającej się z Aleją Różaną - jedną z niewątpliwych atrakcji Rewala. Bliskość morza, bujna roślinność w przydomowym ogrodzie oraz rodzinna atmosfera sprawiają, że Hubertus Rewal jest idealnym miejscem do spędzenia urlopu. Pensjonat znajduje się na ogrodzonym terenie z dużą ilością kwiatów i krzewów, gdzie wyznaczone zostały miejsca do grillowania czy rozpalenia ogniska, plac zabaw dla dzieci oraz miejsca gdzie można rozkoszować się zielenią ogrodu. Na terenie posesji gwarantujemy również miejsca do parkowania.

Hubertus Rewal jest to pensjonat, przeznaczony dla osób szukających komfortowych warunków pobytu w optymalnej cenie. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę.

Przeszło 50-letnie doświadczenie w turystyce, przyczyniło się do stworzenia dla Państwa kameralnego, rodzinnego Pensjonatu, w którym mogą Państwo spędzić urlop bez zgiełku nadmorskiej miejscowości. Mimo to nieustannie rozwijamy się w zakresie oferowanych usług, poprawiając standard naszego obiektu aby mogli Państwo spędzać niezapomniane chwile pełne odpoczynku I radości.

Od początku maja do końca września oferujemy pobyty wczasowe w komfortowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym oraz śniadaniem w formie bufetu szwedzkiego.